menu bar

Nákup a instalace

Registrace

Navigace

Aktualizace

 • Co je trial verze aplikace a jaké jsou podmínky jejího použití?

  Pokud jste dosud nepoužívali aplikaci Navitel Navigator, můžete si nainstalovat její bezplatnou zkušební verzi. Doba trvání zkušebního režimu je 7 dní od prvního spuštění. Během tohoto období si můžete plně vychutnat všechny výhody programu, protože režim umožňuje přístup ke všem stávajícím službám a také dovoluje uživatelům stahovat všechny oficiální mapy NAVITEL®. Po uplynutí zkušební doby se program přepne do verze freemium, v níž budou některé služby nedostupné (více informací o verzi freemium naleznete zde). Chcete-li pokračovat v používání programu, je třeba zakoupit licenci. Budete mít k dispozici pouze mapy, které jsou zahrnuty v zakoupené licenci. Po zakoupení licence programu si můžete zakoupit licence pro další mapy nebo mapové balíčky.

 • Kde mohu koupit aplikaci a mapy Navitel Navigator?

  Plnou verzi aplikace je možné si zakoupit, stejně jako další mapy a mapové balíčky, po uplynutí zkušební verze přes menu programu. Tato funkce je k dispozici pro verzi aplikace 5.5 a vyšší nainstalované v zařízeních s OS Android, Windows Mobile. Je nutné připojení k internetu. Pro více informací přejděte na: /support/instructions/buy-a-map.

  Na našich internetových stránkách si můžete zakoupit aplikaci Navitel Navigator a mapy pro smartphone nebo tablet, stejně tak i mapy pro PND v sekci „Koupit“ na našich internetových stránkách.

  Můžete se také podívat na seznam internetových obchodů, které prodávají aplikaci a mapy: „Koupit“. Způsob platby bude upřesněna jednotlivými zástupci těchto společností (mohou se lišit).

 • Kde mohu v aplikaci zobrazit sériové číslo zařízení, licenční klíč a její nainstalovanou verzi?

  Chcete-li zobrazit tyto informace, spustte aplikaci Navitel Navigator. V levem dolnim rohu hlavni obrazovky kliknete na Menu, pote zvolte Muj Navitel > Stahnout mapy > Navitel Navigator. Na displeji se zobrazi verze aplikace, seriove cislo zarizeni a licencni klic. Pokud nebude v podnabidce aplikace zastoupeno Stahnout mapy, vyberte Muj Navitel > Vsechny produkty > Navitel Navigator.